contentarea

PAR MUMS

Kļūsim par Draugiem!

Šis ir mūsu galvenais vadmotīvs, lai katram klientam nodrošinātu draudzīgu, kompetentu un izcila servisa bagātu pieredzi, viesojoties pie mums. Mūsu plašajā klāstā ir pieejami neskaitāmi dīvānu modeļi, krāsas un konfigurācijas, kas spēs pielāgoties tieši Tavām vēlmēm. Ar nemainīgi labu kvalitāti mēs piepildīsim Tavu sapni par jaunu mēbeli!

Noliktava Vācijā

Mēs veicam regulāras piegādes no mūsu plašās noliktavas Vācijā. Ja neatrodi savu sapņu mēbeli mūsu veikalā-noliktavā Rīgā, droši pasūti no kataloga un jau drīzumā baudi atpūtu.

Veikals-noliktava Rīgā

Mūsu veikals-nolikatva atrodas Brīvības gatvē 401. Šeit ir iespējams gan aplūkot, gan aptaustīt dīvānu, gultu, matraci vai pufu. Mūsu profesionālā komanda sniegs Tev konsultāciju un pacienās ar kafiju vai tēju.


MŪSU VĒRTĪBAS

Apkalpošana

Ikdienas pilnveidojamies, lai katrs klients saņemtu vēl draudzīgāku attieksmi. Mūsu komanda palīdzēs, atbildēs uz visiem jautājumiem un sniegs profesionālu konsultāciju gan klātienē, gan telefoniski vai elektroniski.

Kvalitāte

Tirgū ir daudz un dažādi piedāvājumi. Mēs strādājam, lai Tu saņemtu labāko, ar augstāko kvalitāti un saprātīgāko cenu.

Draudzīgums

Mēs esam par draudzīgām attiecībām, tādēļ cenšamies palīdzēt katram, risinām nestandarta situācijas un meklējam labākos risinājumus ikvienam klientam – Draugam.


MŪSU PIEDĀVĀJUMĀ

Dīvāni

Dīvāni ražoti Vācijas tirgum, ar nemainīgi augstu kvalitāti-stūra dīvāni, U veida, izvelkami, ar vai bez veļas kastes, dīvāni gulēšanai, kā arī dīvānu komplekti.

Gultas

Augstas kvalitātes gultas ražotas Vācijā. Piedāvājam gan kontinentālā tipa gultas, gan gultu rāmjus tapsētus ar audumu vai ādas imitāciju.

Matrači

Vācijā ražoti ortopēdiskie matrači, kas sniegs augstu komfortu un ciešu miegu. Pieejami dažādi izmēri.

Krēsli

Dažādu stilu, krāsu un konfigurāciju atpūtas krēsli, kas kalpos gan kā interjera “odziņa”, gan pildīs nesteidzīgas atpūtas vietas funkciju.