Mīkstās mēbeles padara telpu ērtu un mājīgu. Pircēji parasti tās izvēlas visilgāk, jo vēlas pārliecināties par to kvalitāti, praktiskumu un iederēšanos interjerā. Dīvāna vai gultas pirkums ir nozīmīgs solis kura rezultāts būs atkarīgs no pircēja sniegtās informācijas (vēlmju un prasību saraksts) pārdevējam un pārdevēja kompetences spējot piedāvāt vispiemērotāko variantu.

Pirms mīksto mēbeļu iegādes ir svarīgi padomāt, kādam nolūkam tās tiks izmantotas. Piemēram, cik sēdvietu nepieciešams nodrošināt. Ja plānojat izguldīt viesus, jāparūpējas par izvelkamu dīvānu ar ietilpīgu veļas kasti. Savukārt, ja dīvāns paredzēts tikai sēdēšanai ģimenes vai draugu lokā, tad nav nepieciešams investēt līdzekļus izvelkamā dīvānā. Neizvelkams dīvāns kalpos ilgi, jo tam nav lieku mehānismu un būs ērts jaukai laika pavadīšanai.

Iegādājoties mīkstās mēbeles, galvenokārt jāizpēta to audumi un atbilstība ikdienas lietošanas prasībām, neaizmirstot par citiem, ne mazāk svarīgiem aspektiem – lietošanas funkcijām, pieejamajām krāsām, kopšanas īpašībām u.c.

Vēl viens, ne mazāk nozīmīgs faktors – garantijas un tās izpildīšana. Vērtīgi ir pārliecināties par garantijas noteikumiem un darbībām, ja tāda nepieciešamība rodas.

Mūsu piedāvājumā apskatāmi neskaitāmi dīvāni, gultas un pufi, kas palīdzēs Tev tikt pie sava sapņu iekārtojuma!