Par mums

DRAUDZĪGUMS

Mēs esam par draudzīgu un pretimnākošu attieksmi. Katram klientam mēs atradīsim piemērotāko apmaksas un piegādes metodi.
Preces iespējams iegādāties arī līzingā.

GODĪGUMS

Mēs esam par sakārtotu mēbeļu tirgu un godīgām cenām.
Mums ir svarīgi, lai Tu saņemtu augstas kvalitātes produktu par izdevīgu cenu.

ATSAUCĪBA

Pajautā mums un mēs Tev palīdzēsim! Uzticies mūsu atsaucīgajiem pārdevējiem, kas piemeklēs Tavām vēlmēm un vajadzībām atbilstošas mēbeles!

Par mums

Kļūsim par draugiem!

Šis ir mūsu galvenais vadmotīvs attiecībās ar klientiem. Tādēļ mēs piedavājam draudzīgu, personisku attieksmi, izcilu servisu un nemainīgi labu kvalitāti.

Mūsu noliktavā, Brīvības gatvē 401c, pieejamas mēbeles no dažādiem Eiropas ražotājiem par īpaši izdevīgām cenām. Noliktava mums ir liela, tādēļ esi pārliecināts, mēs izdarīsim visu, lai pie mums Tu atrastu savu sapņu mēbeli un Tavs prieks būs mūsu lielākā balva.

WE Furniture darbības princips ir pavisam vienkāršs – visas mēbeles, kuras Tu redzi mūsu mājas lapā, ir pieejamas uzreiz.

Mūsu piedāvājumā ir

dīvānu noliktava

Dīvāni no Vācijas jebkurai gaumei: stūra, U veida dīvāni, izvelkamie dīvāni, dīvāni ar vai bez veļas kastes, dīvāni gulēšanai un viesistabai, kā arī dīvānu komplekti.

latvijā ražoti matrači

Latvijā ražoti augstas kvalitātes matrači: bērnu, ortopēdiskie, atsperu.

latvijā ražoti dīvāni

Latvijā ražotas mēbeles: dīvāni, galdi, krēsli, gultas, lampas.

dekoratīvie spilveni

Gaumīgi dekoratīvie spilveni, kas piešķirs odziņu Tavam mājoklim!

Brauc ciemos!

GET OUR EMAIL LETTER

Subscribe to the Futurelife mailing list to receive updates on new arrivals, special offers and other discount information.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Piezvani
Adrese